"GÜVENİLİR EKONOMİK KAYNAK ACİL SERVİSİ"

(224) 441 31 70 - 443 31 50

Firma Hakkında

Gekaser kaynak; 2001 yılında kaynak sektöründeki teknik bilgi ve hizmet yetersizliğini dikkate alarak müşterilerin problemlerini bir çözüm ortağı felsefesiyle çözmek,  gerekli teknik bilgi ve hizmeti güvenilir bir şekilde ve zamanında vermek üzere kurulmuştur.
Kurulduğu tarihten itibaren gazaltı (MIG-MAG, tig, plazma, plazma makinaları ve torçları yedek parçaları ve tamiri yapılmaktadır.
Firma aktif satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile kısa sürede kaynak sektöründe varlığını hissettirmiştir.
Mevcut müşteri kitlesinin ürün talebini karşılarken sahip olduğu bilgi ve birikimini, müşterilerimizin sorunlarına kısa sürede kalıcı çözümler getirmeyi görev edinmiştir.
Gekaser sektöründe eğitime önem veren nadir firmalardan biridir. Avustralya ve İtalya'da ki gelişen kaynak teknolojileri konulu eğitimlere ucuz replika saat katılarak müşterileri ile bilgi birikimini paylaşmaktadır.
Güney Marmara Bölgesinde  kaynak makinaları ve ekipmanları satış ve teknik servis hizmetleri ile 680 seçkin firmaya hizmet vermektedir.
Sorun yaşadığınızda, sorun yaşatmayacağımız hizmet anlayışımızla sizlere bir telefon kadar yakınız.
Profesyonel kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ulaştırmayı bir ilke edinip, gelişen teknolojiye ayak uydurarak üretime aynı kalite ve güvenle devam etmekteyiz. Ürünlerimizde 2 yıl servis ve parça garantisi sunmaktayız